FASE
|
INSCRIPCIÓN
|
ENVÍO DOCUMENTACIÓN ORGANIZACIÓN
|
ENVÍO DE DOCUMENTACIÓN DOS CLUBS
|
DATAS DO TORNEO
|
FASE PREVIA
|
LUNS 24 DE MAIO
FINALIZADO |
ENTRE O 25 E 30 DE MAIO
|
ENTRE O 31 DE MAIO E O 6 DE XUÑO
|
SÁBADO 12 E DOMINGO 13 DE XUÑO
|
FASE
FINAL |
FINALIZADO
|
ENTRE O 25 E 30 DE MAIO
|
ENTRE O 31 DE MAIO E O 6 DE XUÑO
|
SÁBADO 19 DE XUÑO
|
EQUIPOS QUE DISPUTARÁN A FASE PREVIA - DÍAS 12 E 13 DE XUÑO
| |
CATEGORÍA BENXAMÍN | CATEGORÍA ALEVÍN |
ABANQUEIRO S.D. "B" ABANQUEIRO S.D. "C" BERTAMIRÁNS C.F. "B" BERTAMIRÁNS C.F. "C" BERTAMIRÁNS C.F. "D" C.D. BOIRO CABO DE CRUZ C.F. CROCHA BALOMPÉ "A" CROCHA BALOMPÉ "B" ATL. FÁTIMA LESENDE C.F. FLAVIA S.D. ATL. OLEIROS PUEBLA C.F. SÁLVORA C.F. U.D. SANTA MARIÑA C.D. UNIÓN "A" C.D. UNIÓN "B" MILLADOIRO S.D. "A" MILLADOIRO S.D. "B" | ABANQUEIRO S.D. "B" BERTAMIRÁNS C.F. "A" BERTAMIRÁNS "B" BERTAMIRÁNS "C" C.D. BOIRO CABO DE CRUZ C.F. CROCHA BALOMPÉ ATL. FÁTIMA SP. LAMPÓN LESENDE C.F. NOIA C.F. "A" ATL. OLEIROS X. OROSO PUEBLA C.F. "A" PUEBLA C.F. "B" SÁLVORA C.F. "A" SALVORA C.F. "B" SANTA LUCÍA C.F. U.D. SANTA MARIÑA "B" C.D. UNIÓN MILLADOIRO S.D. "A" MILLADOIRO S.D. "B" NEBRA C.F. PUENTCESURES C.F. |
CLASIFÍCANSE 4 EQUIPOS PARA A FASE FINAL | CLASIFÍCANSE 4 EQUIPOS PARA A FASE FINAL |
EQUIPOS QUE DISPUTARÁN A FASE FINAL SÁBADO 19 DE XUÑO
| |
CATEGORÍA BENXAMÍN | CATEGORÍA ALEVÍN |
Abanqueiro S.D. Arousa S.C. Bertamiráns C.F. C.D. Conxo S.D.X. Aguiño Coruxo F.C. E.F. Lalín E.D. Luis Calvo Sanz E.D. Valmiñor Racing Club Ferrol S.A.D. Santa Lucía C.F. U.D. Santa Mariña | Abanqueiro S.D. Arousa S.C. C.D. Conxo Céltiga F.C. E.D. Luis Calvo Sanz E.D. Valmiñor E.F. Lalín Montañeros C.F. Racing Club Ferrol S.A.D. R.C. Celta de Vigo S.A.D. R.C. Deportivo de A Coruña S.A.D. U.D. Santa Mariña |
4 EQUIPOS CLASIFICADOS DA FASE PREVIA
|
4 EQUIPOS CLASIFICADOS DA FASE PREVIA
|
TORNEO PREBENXAMÍN DE FÚTBOL 8 - PARALELO AO DE ALEVÍNS E BENXAMÍNS
EQUIPOS PARTICIPANTES:
ABANQUEIRO S.D. "A"
ABANQUEIRO S.D. "B"
ABANQUEIRO S.D. "C"
S.D.X. AGUIÑO
C.D. BOIRO
CABO DE CRUZ C.F.
CROCHA BALOMPÉ
C.D. BOIRO
CABO DE CRUZ C.F.
CROCHA BALOMPÉ
PUEBLA C.F.
BERTAMIRÁNS C.F.
MILLADOIRO S.D.
U.D. SANTA MARIÑA
C.D. UNIÓN
BERTAMIRÁNS C.F.
MILLADOIRO S.D.
U.D. SANTA MARIÑA
C.D. UNIÓN